• پرتال
  • درخواست
  • دانلودها
  • پشتیبانی
  • قوانین
  • معرفی

مدارس تحت پوشش پرتال جامع مدارس


لطفا قبل از شروع مراحل ثبت اطلاعات، شماره نامه را از دبیرخانه واحدتان با موضوع درخواست راه اندازی پرتال مدارس سما دریافت نمائید. دقت نمائید تا زمانی که کد رهگیری دریافت ننموده اید عملیات به پایان نرسیده است. بر اساس بخشنامه شماره 25/147به تاریخ 97/06/27 مدارس تازه تاسیس میتوانند ،برای پرداخت هزینه تا پایان سال تحصیلی اقدام کنند. احتراما با توجه به بخشنامه 25/31 مورخ 1396/03/29 ریاست محترم سازمان قیمت نرم افزار برای هر مدرسه با یکسال پشتیبانی 4,000,000 ریال بوده است. پس از پایان ثبت مدارس بر روی دکمه پایان عملیات ثبت مدارس کلیک نمائید تا گزارش اطلاعات ثبت شده نمایش داده شود این گزارش را بعد از چاپ و امضاء معاون محترم دانشگاه واحد و مدیر محترم مدرسه برای واحد نیشابور فاکس( 139 14 426 051) و یا به پست الکترونیک samaschools2@gmail.com ارسال نمائید. برای چاپ گزارش حتما از دکمه موجود در بالای گزارش استفاده نمائید و به هیچ عنوان از دکمه Ctrl+P و یا فایل پرینت مرورگر استفاده ننمائید.
درخواست راه اندازی

دانلودها

  • همه
  • نرم افزار
  • پوسترها و استندهای پرتال
  • آموزش کار با نرم افزار ها
AnyDesk

AnyDesk

نرم افزار کنترل از راه دور دسکتاپ

دانلود
سته فونت های فارسی برای ویندوز

Font Pack

بسته فونت های فارسی برای ویندوز

دانلود
کاهش حجم تصاویر

PixResizer

pixResizer کاهش دهنده حجم تصویر

دانلود
کاهش حجم و ویرایش ویدئوها

Video Converter

کاهش حجم و ویرایش ویدئوها

دانلود

پوستر پشتیبانی پرتال مدارس

دانلود
پوستر سامانه والدین من

پوستر سامانه والدین من

دانلود
پوستر امکانات پرتال مدارس دبیرستان دوره دوم سما

امکانات پرتال دبیرستان دوره دوم

دانلود
پوستر امکانات پرتال مدارس دبیرستان دوره اول سما

امکانات پرتال دبیرستان دوره اول

دانلود

امکانات پرتال مدارس ابتدایی

دانلود
آموزش کار با Video Convertor

راهنما و آموزش نرم افزار video

دانلود
آموزش کار با PixResizer

راهنما و آموزش نرم افزار pixresizer

دانلود

ارتباط با پشتیبانی


نام و نام خانوادگی:
متن:
پست الکترونیک:  
کد تصویر:


تلفن پشتیبانی :05142621952 -05142615008 - 05142615007
ایمیل:samaschools2@gmail.com
آدرس:خراسان رضوی نیشابور بلوار جانبازان روبروی ورزشگاه انقلاب آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد نیشابور
پرتال جامع مدارس سما یک سیستم جامع نرم افزاری مبتنی بر تکنولوژی اینترنت جهت مدیریت مدارس در مقاطع مختلف می باشد که توسط سازمان مراکز آموزشهای عمومی و مهارتی دانشگاه آزاد اسلامی تهیه شده است و سعی در برآورده نمودن نیاز های یک مدرسه در فضای مجازی دارد انجام فعالیت های آموزشی و مالی مدرسه در هر زمان و مکان افزایش کیفیت نظارت مستمر والدین بر فعالیت های آموزشی و انضباطی دانش آموز برقراری ارتباطات سریع و موثر دانش آموزان، معلمین ، والدین ،کادر آموزشی و اداری مدرسه در هر زمان و مکان وجود پایگاه اطلاع رسانی قوی در حوزه های مختلف ،جهت تبلیغات و معرفی مدرسه آشنایی دانش آموزان با فضای مجازی در محیطی با نظارت اولیای مدرسه ارتقای کیفیت آموزش و دیگر خدمات مدرسه مشارکت دانش آموزان در تولید محتوای مفید آموزشی به همراه سازمان مراکز آموزشهای عمومی و مهارتی تلاش میکنند تا با ارائه خدمات مذکور گامی را در جهت الکترونیکی نمودن ، رشد و افزایش کیفیت مدارس بردارد آدرس:خراسان رضوی نیشابور بلوار جانبازان روبروی ورزشگاه انقلاب آموزشکده فنی و حرفه ای سما واحد نیشابور تلفن پشتیبانی :05142621952 - 05142615008 - 05142615007
ایمیل:samaschools2@gmail.com
کاربران محترم پرتال جامع مدارس سما موظفند هیچ‌گونه مطالب سیاسی و یا مغایر با شؤونات اخلاقی و مذهبی کشور ایران را در این پرتال قرار ندهند. در صورت اثبات این امر، شناسه‌ی کاربری این افراد لغو شده و تبعات این موضوع نیز بر عهده‌ی خود ایشان خواهد بود اطلاعات موجود کاربران در وب‌سایت کاملاً شخصی می‌باشد. لذا جهت حفظ حریم اطلاعات شخصی کاربران، کاربر باید تعهد نماید تا عامل تلاش جهت هک کردن هر گونه اطلاعات موجود در سایت نبوده و هیچ‌گونه معاونت و یا مشارکتی با اشخاص حقیقی و یا حقوقی در این امر نداشته باشد. ضمناً کاربر تعهد می‌نماید که هر گونه اطلاع از توسل به هک کردن اطلاعات توسط شخص و یا موسسه‌ی دیگر را در اسرع وقت به مدرسه نینجا اطلاع دهد خدمات و محتوياتی که توسط پرتال جامع مدارس سما تولید و عرضه می‌گردند؛ صرفاً جهت استفاده‌ در این پرتال هستند. هر گونه سوء استفاده از اطلاعات، عکس‌ها، لوگو و... از پرتال مدارس سما پیگرد قانونی خواهد داشت و هیچ فرد حقیقی یا حقوقی اجازه‌ی سوء استفاده از مطالب این وب‌سایت را ندارد. کاربران باید رمز عبور و نام کاربری خود را حفظ نموده و چنانچه آن را فراموش کند، می‌تواند برای دریافت مجدد اطلاعات از طریق مدیر پرتال اقدام کنند و مسئولیت تمامی اطلاعات ثبت شده توسط کاربر بر عهده ی وی می باشد و مسئولین پرتال هیچ گونه مسئولیتی را در قبال آن ندارند. پرداخت اینترنتی شهریه تنها از طریق صفحه شخصی الدین دانش آموزان امکانپذیر است کاربر نباید در سایت ( تالار گفت‌وگو و یا هر قسمت دیگر) اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد.